När: Söndag 15 juni kl. 13:00–14:00
Var: Solnahallen
(Detaljerad info för spelare och coacher skickas separat)
Hej!
Spånga Basket bjuder in hela föreningen till en gemensam och festlig säsongsavslutning i Solnahallen – en stund där vi samlas för att fira alla insatser, framsteg och minnen från året som gått.
Vi ser gärna att så många som möjligt deltar – inte bara spelare, coacher och lagföräldrar, utan också syskon och vårdnadshavare. Tillsammans skapar vi den familjekänsla som Spånga Basket står för!
Det blir ett glädjefyllt tillfälle med utmärkelser, medaljer och glass till våra fantastiska spelare och ledare. Och vem vet – kanske dyker vår maskot Ison upp och bjuder på kramar och high fives!
För att underlätta planeringen önskar vi att målsman anmäler hur många från familjen som kommer delta. Anmäl antal deltagare ( ej spelare) -> HÄR
Boka in datumet redan nu – vi ser fram emot att avsluta säsongen tillsammans i riktig Spånga-anda!
Vänliga hälsningar,
Kansliet & Styrelsen – Spånga Basket