info@spangabasket.se
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Här hittar du kansliets kontaktuppgifter

Thomas Göransson, klubbchef
thomasgoransson@spangabasket.se
072 - 235 64 53


Fabian Tapia Rosales, föreningskoordinator, skolbasketansvarig
fabian@spangabasket.se
073-919 94 01


Julian Zizak, Ansvarig och kontaktperson Mini-Ligan
julian@spangabasket.se


Sara Björklund, ordförande
sara@spangabasket.se
070 - 2622462



Styrelsen: styrelsen@spangabasket.se (styrelsen)
Valberedningen: valberedningen@spangabasket.se
Web: web@spangabasket.se

 
Klubbshop